Bayramda İki Araba Gideriz Derdine Son

0

Özkaynak blog takipçileri ile bu yazımızda neden bayramda iki araba gidiyoruz derdine çare arayacağız. Aslında dert belli ve dermanı da belli ama bizler sizin için bu durumu biraz daha açarak açıklamak istiyoruz. Malum bayram yaklaşıyor ve hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Kim nereye gidecek, gurbetteki akrabalarla istişareler falan, aslında tamamı ile klişe bayram hazırlıklarından. Çekirdek aileler trafik çilesi çekmemek için toplu taşıma ile gidecekleri yerlere ulaşıyorlar. Fakat aynı tarafa giden kalabalık aileler ise ne yapacağını bilemiyor. Kendi aracı ile gitse sığmayacak, araç sayısı ancak iki olursa iş görülüyor, toplu taşıma ile gitseniz aynı masrafı oraya da vereceksiniz. Hatta belkide fazlasını vereceksiniz.

İşte tamda burada bu derdin dermanı olan Özkaynak Turizm devreye giriyor. Yıllardır kazanmış olduğu tecrübeler ile sizlere kusursuz bir kiralık minibüs hizmeti sunan Özkaynak, son model araçlarla sizleri üst seviye konfor ile memleketlerinize uğurluyor. Minimum 8+1, maximum ise 17+1 kişiye kadar sizlere anında çözüm sunan firmamız uygun fiyat garantisi ile de bayramların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Bayramda Kiralık Minibüs Hizmeti

Sizler firmamızdan kiralık minibüs hizmeti alabilmeniz için yapmanız gereken, kendi ihtiyaçlarınızı belirlemek ve istemiş olduğunuz araç koltuk miktarını bizlere iletmeniz. Profesyonel ekibimiz sizlere en uygun çözümleri sunacak ve aralarından seçim yapabilmeniz için en doğru teklifleri sizlere sunacaktır.

Bayram haftası firmamızdan kiralık minibüs hizmeti almak isterseniz elinizi çabuk tutmanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü bayram haftası oldukça yoğun olan ön rezervasyonlardan sebep ihtiyacınız olan araca tamda zamanında ulaşamayabilirsiniz. Bu sebeple hemen kiralık minibüs sayfasını ziyaret ederek aracınızı belirleyebilir, erken rezervasyon yaparak tatilinizi tehlikeye atmamış olursunuz.

Bayramda doğru adresi seçerek kusursuz bir bayram haftası, memleket hasretinizi en güzel şekilde giderebilirsiniz. Rezervasyon için web sitemizde yer alan irtibat adres ve telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Share.

Mesaj Gönder