Günlük Şoförlü Vito Kiralama

0

Özkaynak Turizm, İstanbul Avrupa yakasında, Mecidiyeköy merkezli olarak sizlere kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız her geçen gün kendisini daha da geliştirmekte ve hizmetlerini şekillendirmede her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Bu sebeple filomuza yeni katmış olduğumuz araçlarımızı bunlara göre dizayn ettirmekte, önceki araçlarımızı bu kriterler doğrultusunda güncellemekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada uzak kalan araçlarımızı ise bünyemizden kısa sürede çıkartmaya özen gösteriyoruz.

En Özel Araçlarla Kusursuz Hizmetler

Firmamız şoförlü ve şoförsüz olarak sizlere hizmet vermeye devam ederken, bu hizmetlerimizden farklı periyotlarla yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere yıllık ve haftalık kiralamalar yanında günlük şoförlü vito kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetimizden ister farklı şehirlere transfer olarak, isterseniz şehir için hava limanı karşılamalarında isterseniz de tüm gün ve saatlik olarak şehir turu olarak yararlanabilirsiniz. Günlük şoförlü vito kiralama hizmetimizde sizlere kusursuz giyimi ve işine profesyonel yaklaşımı ile üstün tecrübeye sahip şoförlerimiz sizlere eşlik eder. Bunun yanında hizmetin durumuna göre ister tercüman, isterseniz sadece lisan bilen şoför tercihini de kullanabilirsiniz.

Günlük Kiralamalarda Doğru Fiyat Politikası

Firmamız günlük şoförlü vito kiralama hizmetinde uygulamış olduğu fiyat politikası tamamen bütçenize uygun olacak şekilde olmaktadır. Burada yer vermek istediğimiz konuyu ise şu şekilde aydınlatabiliriz. Örneğin sizler bir transfer hizmeti için ayırmış olduğunuz bütçeyi bizlere belirtiyorsunuz, bizlerde bu bütçeye bağlı kalarak sizlere bir hizmet haritası çıkarıyoruz. Eğer sizler içinde uygun olursa rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda bizlerden hizmet almak isterseniz iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşarak ilgili birimlerimiz üzerinden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Tercihiniz Özkaynak Turizm olsun!

Share.

Mesaj Gönder