Kiralık Caravelle

İstanbul bölgesinde sizlere kiralık caravelle hizmeti veren Özkaynak Turizm ihtiyacınız olan aracı en avantajlı şartlarla sağlamaktadır. Filosunda bulundurduğu tüm kiralık caravelle araçları full donanımlı olarak sizlerin seyahat esnasındaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda dizayn ettirmiştir. Ayrıca firmamızda sıra koltuk olarak da araçlarımız mevcuttur.

Firmamız sizlere hizmet verdiği kiralık caravelle araçlar full bakımlı olup, D2 yol belgesine de sahiptir. Bu sayede sizler seyahat esnasında sorunlarla uğraşmayacak seyahatinizin keyfine varacaksınız. Bunların yanında araçlarımızda gişe geçişleriniz için HGS sistemide mevcuttur.

Kiralık Caravelle Araç Galeri

Şoförlü veya Şoförsüz Olarak Kiralık Caravelle

Firmamızdan şoförlü veya şoförsüz olarak kiralık caravelle hizmeti alabilirsiniz. Şoförlü ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız bünyesinde bulunan profesyonel şoför kadrosundan destek alabilir ve sizler seyahatinizin keyfini sürerken, aracı işinin ehli profesyonel şoförümüze bırakabilirsiniz.

Kiralık Caravelle Rezervasyon İşlemleri

Firmamızdan kiralık caravelle hizmeti alabilmek için yapmanız gereken üst bölümde bulunan araçlarımızdan tercihinizi yapıp iletişim adres ve telefonlarımızdan yetkili personelimize ulaşıp rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.