Kusursuz Bir Gün İçin Özkaynak Turizm

0

Beklediğiniz gün geldi çattı. Noktasından, virgülüne kadar her şeye özen gösterdiniz. Tamamen dört dörtlük bir gün geçirmek için her şey tamam, ya gelin arabası? Gün boyunca sizi fotoğraf çekiminden, düğün salonuna, gelin evinden, artık hayatınızı devam ettireceğiniz kendi evinize kadar sizleri ulaştıracak gelin arabanızı belirlediniz mi? Eğer hala aracı belirlemediyseniz, o halde size özel bir teklifimiz var!

Ulaşımınız boyunca size özel emrinize amade ultra lüks bir araçla seyahat etmek ister miydiniz? Cevabınız evetse sizleri ofisimize bekliyoruz. Özkaynak Turizm, sizlere sunmakta olduğu vip minibüs kiralama hizmetini çeşitli paketlerle zenginleştirdi ve tamamen sizlerin isteği doğrultusunda vip gelin aracı konseptini hayata geçirdi. Bu bağlamda sizleri saatinde istediğiniz adreste bekleyen profesyonel bir şoför ve tamamen bir konfor canavarı olan ultra lüks vip aracınız var.

Firmamızın vip minibüs kiralama hizmeti sağladığı bu gelin araçlarını iki türlü olarak da temin edebilirsiniz. Hem ara bölmeli, hemde standart vip olarak kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımızın içerisinde led tv, internet, apple tv, masajlı koltuklar, kahve makinesi, elektrikli masalar ve bir çok özellik sizleri bekliyor. Yapmanız gereken düğün tarihinden önce rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek ve aracın sizi alacağı adres ve saati bizlere bildirmek.

Firmamız belirtmiş olduğunuz adres ve saatte size özel hazırlanmış aracı profesyonel bir şoför ile hazır halde bekletiyor olacaktır. Gün boyu stresten uzak konforlu bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız bu teklifimiz aklınızın bir köşesinde dursun. Bizi tercih ettiğinizi için teşekkür ederiz.

Araç görsellerine www.ozkaynakturizm.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Share.

Mesaj Gönder