Şehirler Arası Şoförlü Vito Kiralama

0

Özkaynak Turizm İstanbul merkezli bir firması olmasına rağmen sizlere şehirler arası yolculuklarınızda da destek vermektedir. İstanbul içerisinde belirtmiş olduğunuz adresten varacak olduğunuz farklı şehirdeki adrese profesyonel şoförümüz ve üst seviye donanımlı araçlarla güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetimizde sizlere eşlik edecek olan şoförlerimiz işlerinde uzun yıllar tecrübe kazanmış, konuşmasıyla ve araç içerisindeki tavırları ile problemsiz profesyonel kişilerdir. Bu sayede sizlere seyahat esnasında hem araç içerisinde rahatlıkla yolculuğunuzu gerçekleştirecek, hemde güvenli bir sürüş ile varacağınız noktaya güvenli bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bununla beraber şehirler arası şoförlü vito kiralama hizmetimizde sizleri taşıyacak olan araçlarımız tam donanımlı isteğe bağlı olarak ultra lüks araçlar olacaktır.

Full Donanımlı Araçlarla Kesintisiz Keyif Sizleri Bekliyor

Konfor ve donanım bakımından üst seviye olan araçlarımız ile yolların nasıl bittiğini bile anlamayacaksınız. Her zamanki gibi gündelik yaşantınızda bir ofiste oturur gibi yolculuğunuzu sürdürebileceksiniz. Ara bölmeli araçlarımızda yer alan 32″ Tv ile uydu yayını takip edebilecek veya araç içerisinde mevcut olan wifi internet hizmeti sayesinde işlerinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ayrıca araç içi sıcak ve soğuk ikramlarımız sayesinde belirli noktalarda duraklamanıza bile gerek kalmayacak.

Firmamızın sizlere sunmakta olduğu şehirler arası şoförlü vito kiralama hizmetimizden yararlanabilmek için yapmanız gereken iletişim adres ve telefonlarımızdan yetkili birimlerimize ulaşarak rezervasyon işlemlerinizi bir an önce gerçekleştirmek. Rezervasyon esnasında tüm bilgilerinizi teyit ettirmeyi unutmayınız.

Firmamız hizmet tarihinden bir gün öncesinde sizleri arayarak rezervasyon işlemlerinizde bir değişiklik olup olmadığını ve alınacağınız adresi tekrardan teyit edecektir. Bu sayede herhangi bir aksiliğe de yer vermemiş olacaktır. Özkaynak Turizm olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Share.

Mesaj Gönder