Şöförlü Araç Kiralama İstanbul Avrupa Yakası

0

Gece dışarı çıkmak, Atatürk havalimanına veya Atatürk havalimanına trasfer olmak istiyorsunuz, yada şöyle gün boyu İstanbul avrupa yakasının tozunu attırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özkaynak Turizm merkezi İstanbul avrupa yakasında olan ofisi ile sizlere bu hizmetleri en kaliteli şekilde sağlamaktadır. Şoförlü araç kiralama istanbul avrupa yakası için hiç bu kadar kolay ve kaliteli olmamıştı diyeceksiniz.

Uğrayacağınız Adresleri Belirleyin Rotanızı Biz Çizelim

Firmamızın sizlere sağladığı bu hizmette gideceğiniz adresleri bizlere belirtiyorsunuz, biz ise profesyonel şoför kadromuz ile birlikte belirtmiş olduğunuz adreslerin güzergah rotasını en doğru şekilde çiziyor ve iki mevki arasında en manzaralı gezintiyi sizlere çiziyoruz. Bu sayede sadece gideceğiniz yerleri görme ile kalmayıp ara kısımlarda da güzel yerleri görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu rota çizimi sadece en güzel mekanları görme amacı ile değil, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en trafiksiz rota ile de gideceğiniz yerlere sizlere ulaştırabiliyoruz. Sizlerde bu sayede vaktinizi en değerli şekilde kullanabilirsiniz.

Rezervasyon Seçenekleri

Firmamızın sizlere sağlamakta olduğu şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilmek için iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşarak ilgili birimlerimiz aracılığı ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde web sitemiz içerisinde yer alan mesaj panolarından mesaj bırakarak da sizlere geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Firmamıza 0212 274 30 29 nolu telefondan ve info@ozkaynakturizm.com mail adresinden ulaşarak rezervasyon işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Referans Görseller

Özkaynak Turizm olarak daha önce yapmış olduğumuz şoförlü araç kiralama işlerimizden görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Share.

Mesaj Gönder