Şoförlü Minibüs Kiralama Fiyatları

7

İstanbul bölgesinde bir çok şoförlü minibüs kiralama hizmeti veren firma mevcuttur. Fakat ne kadar hizmet veren firma varsa da kaliteli ve kurumsal hizmet veren firma sayılı miktarda olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple belirttiğimiz hizmet için oldukça değişken fiyatlar sizlere sunulmaktadır. Kurumsal firmalarda ise fiyatlandırma prosedürleri sadece araçların iç donanımları ile alakalıdır. Bunun yanında fiyat içerisinde değişkenlik gösteren diğer hususlar ise şoförlerin yabancı dil bilme seviyeleri ve hizmetin gerçekleştirileceği güzergah ile alakalıdır.

Üst Seviye Donanımlı Araçlarla Kusursuz Hizmet

Özkaynak Turizm, sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak dizayn ettirmiş olduğu A,B ve C class araçlarla sizlere şoförlü minibüs kiralama hizmeti sunmaktadır. İstanbul bölgesinde ve çevre illerde sizlere hizmet sunan firmamız uygun fiyat garantisini de sizlere sağlamaktadır. Filosunda bulundurduğu araçların servis bakımları zamanında yapılmakta ve tüm ticari belgeleri mevcuttur. Bu bağlamda kurumsal yapıyı benimseyen Özkaynak Turizm, bu ilkesinden de hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren vazgeçmemiştir.

Hızlı Rezervasyon Seçenekleri

Firmamızdan uygun şoförlü minibüs kiralama fiyatları ile hizmet alabilmek için iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşarak uygun rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ister iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ilgili birimlere ulaşarak rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, isterseniz e-mail adreslerimiz üzerinden konu ile ilgili mail atarak sizlere geri dönüş sağlamamızı kolaylaştırabilirsiniz.

Firmamızın bünyesinde bulundurduğu araçlar ile ilgili görsellere bu alandan ulaşabilirsiniz. Kiralık Minibüs Araç Galerisi Ayrıca bu alanda ki görsellerden de daha önce yapmış olduğumuz şoförlü işlerimizden bazılarına ulaşabilirsiniz.

Share.

7 yorum

  1. sabiha dinçol on

    esenyurt esenkent mahallesinden 16 kişilik araçla fener ve balat turu yapmak isteriz.sabah 8.30 da hareket edilerek gün boyu bizimle olacak bir araç istiyoruz.lütfen bilgi verirmisiniz.

  2. Merhaba
    Ağustos ayında 10 günlük Yunanistan’a gitmek için minibüz kiralamak istiyorum. Bilgi alabilir miyim?

  3. 22. Ağustos günü akşam alıp, 26 ağustos’ta bırakabileceğim, şöförsüz, max 9 kişilik araçlarınızdan, ekonomik fiyatta kiralama için bilgi verebilir misiniz.

  4. Meral uyav on

    17 kasimda 10 yada 12 kişi için kartal istanbul dan taksim nevizade sokak eğlence mekanı kalkış 18.00 dönüş 00.30 ücret ne olur

Mesaj Gönder