Yurt Dışı Misafirlere Güvenli Hizmet

0

Yaz geliyor, tatil sezonunun açılmasına az kaldı. Okullarında tamamlanması ile hem yaza tamamen merhaba diyecek, hemde ramazan bayramına da ulaşmış olacağız. Yani bu yaz bol bol tatil yapacağız. Her sene olduğu gibi ülkemize gurbetçilerimizde gelecek ve akraba, memleket hasretine biraz da olsa ara verecekler. Bu bağlamda firmamızda siz değerleri misafirlerimize üst seviye konfor sağlamak için yanınızdayız.

Ülkeye adım attığınız günden itibaren yanınızda olacak olan firmamız, son model araçları sizlere tahsis ediyor ve seyahatlerinizi en konforlu şekilde sürdürme imkanını sağlıyor. Güvenli seyahat açısından ise bizlerden şoför desteği alabilir ve gideceğiniz yerlere profesyonel şoför kadromuzun sizlere eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede güvenli bir seyahat sürdürebilirsiniz.

Bunun yanında bir çok kurumsal avantajı da sizlere sağlayan firmamız 7/24 yol yardımı ve olası durumlarda muadil araç desteğini sağlamaktadır. Firmamız tüm prosedürleri kanuna uygun şekilde sürdürmekte ve tüm kontrat ve diğer belgeleri kanuna uygun şekilde düzenlemektedir. Bu bağlamda firmamızdan gönül rahatlığı ile kiralık minibüs hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızın kiralık minibüs hizmetinde sizlere sunduğu tüm araçları araç galerisinden beğenebilirsiniz. Araç galerisi içerisinde sizlerin istekleri doğrultusunda üç kategoride araç bulabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı kendiniz belirleyebilir ve araç tercihinizi de bu yönde yapabilirsiniz.

Rezervasyon işlemleriniz için firmamızın irtibat adres ve telefonlarından yetkili birimlerimize ulaşabilir ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonun kesinleşmesi için gerekli prosedürleri yerine getirdikten sonra aracınız adınıza ayrılacaktır. Tatilinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Araç galerisine http://www.ozkaynakturizm.com/kiralik-minibus.html bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Share.

Mesaj Gönder