Fuar - Kongre - Düğün Organizasyonu Transfer Hizmetleri

Vip Araç Transfer

Havalimanından profesyonel şoför kadrosu ve vip araçlarla transfer hizmeti sunuyoruz...

Otel Konaklama

Fuar ve kongre süresince isteğinize bağlı olarak otel konaklama hizmeti sunuyoruz...

Şehir Turu

Toplantılarınız bittikten sonra harika bir şehir turuna ne dersiniz. Vip araçlarla harika tur sunuyoruz.

Firmamız sizlere İstanbul ve şehir dışında olacak fuar, kongre ve diğer organizasyonlar için vip araç ve profesyonel şoför kadrosu ile transfer hizmeti sunmaktayız. Firmamızla iletişime geçip rezervasyon işleminizi tamamladıktan sonra aracınız hazır bir şekilde sizleri bekliyor olacak...

Vip Araçlarla Fuar Alanına Transfer Hizmeti

Ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtmak ve sektörünüz ile ilgili gelişmeleri yakından görüp,katılımcılarınızın vizyonlarını verimli bir şekilde genişletmek ancak fuarlar ve kongreler ile mümkündür. Özkaynak Turizm, dünya çapındaki fuarlara ve kongrelere katılımınızı ve bu organizasyonları düzenlemeyi en ekonomik şartlarda gerçekleştirir...

Bu süreç içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı planlayıp sizler şehre gelmeden tüm hazırlıklar yapılmış ve problemsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Fuar süresince, sizlere şehir turu, farklı illerdeki tarihi mekanları gezebilmeniz için ekstra seçeneklerde sunmaktayız. Bu tip taleplerinizi rezervasyon esnasında belirtmeniz halinde, tüm hazırlıklar sizler için gerçekleştirilmektedir.

 

 

Kongre Merkezlerine Transfer Hizmeti

Firmamız İstanbul içi ve diğer illerde gerçekleştirilen uluslar arası ve ülke genelindeki kongrelere vip araçlar ve profesyonel şoför kadrosu ile transferinizi gerçekleştiriyor. Hizmette havalimanına indiğinizde vip araç ve özel şoförünüz sizleri kapıda karşılamakta ve araca kadar eşlik etmektedir. Ardından konaklayacağınız otel ve kongre merkezine güvenli bir şekilde transferinizi gerçekleştirmektedir.

Bu hizmetimizden yararlanabilmek için bizlerle iletişime geçerek programınızı tanımlamanız yeterlidir. Ardından yetkili birimlerimiz sizlerin programına uygun hizmet seçeneklerini uygulamakta ve sizlere uygulama hakkında bilgi vermektedir. Tüm hazırlıklar gerçekleştikten sonra aracınız saatinde sizleri bekliyor olacaktır.

Heyet Karşılama Hizmeti

İstanbul ve çevre şehirlerde gerçekleştirecek olduğunuz iş toplantıları ve benzeri diğer şirket organizasyonları için yurt dışından gelen veya ülkemizin diğer illerinden gelecek olan heyetleriniz için vip araç ve profesyonel şoför kadrosu ile transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Atatürk havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanından uygun fiyatlarla transfer işleminizi gerçekleştirmek için firma yetkililerimizle iletişime geçebilir ve rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Düğün & Organizasyon Hizmetleri

Firmamız İstanbul ve il dışındaki düğün ve diğer organizasyonlarınız için vip vito ve vip sprinter araçlar ve profesyonel şoför kadrosu ile transfer hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmette davetlileriniz belirteceğiniz adreslerden, belirlediğiniz araçlarla alınmakta ve organizasyonun olacağı mekana üstün konfora sahip araçlarla, güvenli bir sürüş eşliğinde transferi gerçekleştirilmektedir.

Organizasyon sonunda da yine aynı adreslere veya belirtecek olduğunuz farklı adreslere aynı kalite ile transferi gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetimiz yararlanmak için firma yetkililerimizle iletişime geçebilir ve programınızın detayını belirterek rezervasyon işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.