KİRALIK VİP MİNİBÜS

Özkaynak Turizm Kiralık Vip Minibüs Hizmetleri

Özkaynak Turizm olarak kiralık vip minibüs ihtiyaçlarınızı kurumsal bir hizmetle sizlere sunmaktayız. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu bu hizmette full donanımlı ve üstün konfora sahip araçlara sahip olabilirsiniz.


Kurumsallığın Kalitesini Sizlere Sunuyoruz

Firmamız vip sektöründe uzun süredir sizlere aynı kalite çizgisinde hizmet sunmaktadır. Kiralama süresi içerisinde sizlere tüm desteği 7/24 sağlamakta olan firmamız en ufak pürüze izin vermemektedir. Sizlerde kiralık vip minibüs ihtiyaçlarınızda kurumsal ve sorunsuz bir firma ile çalışmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız web sitesinde yer alan tüm araçlar kendi bünyemizde sizlere hizmet sunduğumuz araçlardır. Bu sayede sitemiz üzerinden beğendiğiniz araçları kiralama esnasında bizlerden rahatlıkla talep edebilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isterizki sitemizde bulunan tüm araçlar bünyemizde mevcut olup diğer sitelerde görülmesi durumunda itibar etmeyiniz. Firmamız araçlarına çektiği orjinal videolar ile ofisimize gelmeden de araçlarımız hakkında detaylı fikre sahip olabilirsiniz.

Full Donanımlı Araçlarla Kiralık Vip Minibüs Hizmeti

Firmamız bu hizmetinde sizlere sunmakta olduğu tüm araçlar full donanımlı olup seyahat esnasında sizlerin ihtiyaç duyabileceği donanımlarla dizayn edilmiştir. Sizler firmamızdan sağlayacağınız hizmette sorunsuz bir seyahate sahip olabilirsiniz. Araçlarımız içerisinde sabit donanım olarak ; led tv, elektronik masa, dvd player, klima, buzdolabı ve minibar. Bunların yanında sizlerin ekstra olarak isteyeceği bir özelliğide araç içerisine opsiyonel olarak yerleştirebilmekteyiz.

Firmamız bu donanımlar yanında sizlerin seyahatlerinin eğlenceli geçmesi için normal bireyler ve ailenizin en küçük bireyleri için araç içerisinde film keyfini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede sizler eğer şirket toplantılarından sıkılmışsanız bir an olsun o stresten keyifli bir film izleyerek uzaklaşabilirsiniz. Sizlerde keyifli bir seyahat geçirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kiralama için rezervasyon seçeneklerimizi değerlendirebilir veya adres telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ardından yetkililerimizi ile yapacağınız görüşmede sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere seçeneklerimiz sunulmakta ve bu bağlamda rezervasyon işleminiz gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamızdan yapacağınız kiralamalar için erken rezervasyon seçeneklerimizden yararlanabilir, bu sayede ihtiyacınız olan hizmete uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Adres ve telefon bilgilerimiz için iletişim sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.