VIP ARAÇ KİRALAMA

Özkaynak Turizm Vip Araç Kiralama Hizmeti

Kiralama sektöründe sizlere hizmet sunan firmamız en uygun koşulları ve en avantajlı şartları sizlere sunmaya devam ediyor. Kurumsallığın verdiği güvenle sizlere bu hizmeti sunan firmamız full donanımlı ve üstün konforlu araçları sizlere sunmaktadır.


Vip Araç Kiralama Sektöründe Kurumsallığın Farkı

Kurumsallığın sektöre kazandırdığı güven ile yoluna devam eden firmamız bu anlayış ile sizlere hizmet vermektedir. Vip araç kiralama sektöründe en önemli unsurlardan birisi olan D2 yol belgesine sahip olan firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Üstün konforlu ve full donanımlı vip araçları bünyesinde bulunduran firmamız sizlere şoförlü ve şoförsüz olarak hizmet sunmaktadır. Firmamız bizlerden aldığınız hizmet süresi içerisinde sizlere 7/24 destek sağlamaktadır.

Bu sayede seyahat süresinde oluşabilecek problemleri anında ortadan kaldırıp seyahatinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hizmetimizde bir diğer ve oldukça önemli olan bir husus ise web sitemizde sizlere sunduğumuz araçlar. Bu araçlar bünyemizde bulundurduğumuz araçlardır. Sizler siteden beğenmiş olduğunuz aracı bizlerden talep edebilirsiniz.

Ultra Lüks Araçlar Sizleri Bekliyor

Hizmetimizde isterseniz ultra lüks araçlarada firmamız sayesinde sahip olabilirsiniz. Bünyemizde bulundurduğumuz araçlar üstün donanımlara sahip olması ile birlikte sizlerin ekstra olarak isteyeceği donanımlarda opsiyonel olarak eklenebilinmektedir. Bu sayede sizler seyahatlerinizi bir işkence yerine bizlerden alacak olduğunuz vip araç kiralama hizmeti ile bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Araçlarımız içerisinde sabit donanım olarak; led tv, dvd player, uydu yayını, internet, elektronik masa, minibar, buzdolabı yer almaktadır. Ayrıca üstün konfora sahip olan araçlarımız deri koltuklara veya isteğe göre masajlı koltuk araçlarımızı da tercih edebilirsiniz.

Rezervasyon Seçenekleri

Firmamızdan hizmet alabilmek için iletişim sayfamızda yer alan adres ve telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere sunmuş olduğu bu hizmetinde erken rezervasyon avantajını da sizlere sağlamaktadır. Sizler ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız işlemlerde erken rezervasyon yaptırarak en uygun fiyat garantisi ile bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında belirtmek isterizki sitemizde bulunan araçlar bünyemizde mevcut olup farklı sitelerde görülmesi takdirde itibar etmeyiniz. Firmamızın araçları hakkında detaylı bilgi için ofisimize kadar yorulmanıza da gerek yok sizler için hazırlamış olduğumuz araç videolarımızı izleyebilir, araçlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca e-mail adresimiz üzerinden bizlere görüşlerinizi veya bizlerden taleplerinizi iletebilirsiniz.