Mecidiyeköy / İstanbul
Pzt - Cmt 08.00 - 19:00

Filo Kiralama ve Uzun Dönem Araç Kiralama

Özkaynak Turizm, kurulduğu günden bugüne kadar vip araç kiralama sektöründe kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır. Bu kalitesini hizmet anlamında genişleten firmamız, uzun dönem araç kiralama alanında da sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Şirketiniz için filo kiralama işlemi yaparken araç seçimini tamamen sizlere bırakmakta, sıfır km araçlarla kusursuz bir hizmetin kapılarını sonuna kadar açmaktadır.


Araçlarınızı Belirleyin

Şirketiniz için araç kiralama yaparken filonuzda yer almasını istediğiniz araçları sistemde mevcut olan araçlar yerine kendiniz belirleyin.


Başvurunuzu Yapın

Ön başvuru formunu doldurarak talebinizi bizlere iletin. Uzman personelimiz hazırlamış olduğu cazip tekliflerle en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır.


Filonuz Hazır

Sizlerin belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda, hazırlamış olduğumuz sıfır km araç filonuz şirketiniz için hazır.

Ön Başvuru Formu

    Profesyonel Danışmanlar İle Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

    Firmamız sizlere sunduğu uzun dönem araç kiralama hizmetinde işinde uzman profesyonel ekip ile birlikte 7/24 yanınızda. Ön başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra, başvurunuzu değerlendiren ekibimiz en doğru teklifi hazırlayarak sizlere geri dönüş yapmaktadır. Bu bağlamda ekibimiz şirketinize en uygun araçları seçmenizde yardımcı olur ve teklif aşamasından, filonuz hazır duruma gelene kadar sizlere destek verir.

    Filo Kiralama Avantajları

    Arıza ve yol yardım işlemleri araçlarınızın kira süresi boyunca arıza ve yol yardım işlemleri filo kiralama anlaşma şartlarına istinaden firmamızın belirlemiş olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Hasar ve kaza durumlarında yine anlaşma şartlarımıza istinaden firmamızın belirlemiş olduğu yetkili servislerde tüm hasar işlemleri yaptırılır, ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Trafik, sigorta ve muayene işlemleri kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) firmamız tarafından karşılanır. Detaylı bilgiler için iletişim sayfamızdaki irtibat adreslerinden bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.