Mecidiyeköy / İstanbul
Pzt - Cmt 08.00 - 19:00

Hakkımızda

Kalite ve güven ilkelerinden yola çıkan Özkaynak Turizm; ülkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektörünün
ihtiyaçları karşısında hızla yapılanan turizm taşımacılığı alanında; 1999 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup, 14 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özkaynak Turizm Olarak;

Kalite ve güven ilkelerinden yola çıkan Özkaynak Turizm; ülkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektörünün ihtiyaçları karşısında hızla yapılanan turizm taşımacılığı alanında; 1999 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup, 14 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı alanında, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasında hizmet vermektedir. Yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip, kalite ve memnuniyet odaklı bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

Özkaynak Turizm; bireysel ve kurumsal müşteri taleplerine göre; uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, VIP ve standart donanımlı geniş filosu ile birlikte, uzman sürücü ve hostesleri ile özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.

D2 belgesine sahip Özkaynak Turizm; ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile, iş toplantılarında, turistik gezilerde,kongre, seminer organizasyonlarda, özel günlerde, Havalimanı – Otel transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir.

Tüm bakım, onarım, kasko, fenni muayene ve araçlarımızın periyodik bakımlarını düzenli olarak takip etmekteyiz.

Misafirlerimizin beklentilerini karşılamak, tam zamanında kusursuz hizmet vermek için uzman ekibi ve araçları ile Özkaynak Turizm; siz değerli misafirlerimizin hizmetinizdedir. Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, Volkswagen Caravelle den oluşan geniş araç filomuzla, talebinize istinaden VIP donanımlı veya standart donanımlı araçlarımızla, uygun ödeme şartlarıyla, seyahatlerinizde konfor için sizleri İstanbul Mecidiyeköy’de, Trump Towers’ın hemen yanındaki ofisimizde bekliyoruz…

Saygılarımızla
Özkaynak Turizm