Mecidiyeköy / İstanbul
Pzt - Cmt 08.00 - 19:00

Günübirlik Maşukiye Turu

Özkaynak Turizm ile şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bir an olsun uzaklaşın, muhteşem ve eğlenceli bir hafta sonuna şahit olun… Fotoğraf çekmeyi, doğa yürüyüşlerini, bisiklet sürmeyi ve keşfi seviyorsanız, doğanın bu muhteşem görüntülerini ölümsüzleştirmek, hatıralarınıza yeni bir anı eklemek ve yeni bir keşif için günübirlik Maşukiye turu fırsatını kaçırmayın… İsterse şirketinizin düzenleyeceği bir gezi olsun, ister arkadaş grubunuzla toplanıp hafta sonu turu düzenlemek isteyin. Firmamızda kişi sayınız ne olursa olsun, bir araç mevuttur. Teklif almak için bizlerle mail veya telefon yoluyla irtibat kurabilir canlı whatsapp hattından yazabilirsiniz.


Doğanın İçerisinde, Kuşların Cıvıltısı Eşliğinde Sabah Kahvaltısı

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından sabah kahvaltımızı almak üzere restauranta gidiyoruz. Kahvaltımızın arından Sapanca gölüne doğru yola çıkıyoruz. Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi’nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir.

Maşukiye Keşfi İçin Serbest Zaman

Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler. Doğanın tüm güzelliklerini bir arada yansıtan Maşukiye ‘de yeşil ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için öğle yemeğini alacağımız restauranta varıyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeği sonrasında serbest zaman ardından bir başka Özkaynak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Farklı turlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından bizlerle irtibat kurunuz.