Mecidiyeköy / İstanbul
Pzt - Cmt 08.00 - 19:00

İstanbul Araç Kiralama

Özkaynak Turizm, kiralama sektöründe sizlere yıllardır hizmet veren firmamız, vip araç alanında olduğu gibi binek araç kategorisinde de hizmet i veriyor. Filosuna her bütçeye uygun son model araçları ekleyen firmamız, bu alanda uygun fiyat garantisi ile araç kiralama hizmet veriyor. Kiralama sürelerinize göre sürpriz indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ile anında rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine her zaman ekstra önem veren firmamız, hizmet aldığınız süre içerisinde 7/24 yol yardım seçeneğini de sizlere sunar. Grup veya ailelere uygun Mercedes Vito araçlarımızın yanında, sedan ve hatchback tarzı araçlar ve SUV stili araçlarda en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti alabilirsiniz. Farklı sorular için bizlere whatsapp hattımızdan ve diğer irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Rezervasyon Hattı

Özkaynak Turizm’den yapacağınız araç kiralama işlemlerinde whatsapp rezervasyon hattını kullanabilirsiniz. Araç görselleri, fiyat bilgisi ve kiralama durumu hakkında bilgiler alabilir, rezervasyon işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı İletişim

Popüler Lokasyonlar

Özkaynak Turizm, İstanbul araç kiralama firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Sarıyer, Beşiktaş, Ataşehir, Şişli, Levent, Maslak ve Etiler gibi popüler lokasyonlarda araç teslimleri de yapmaktayız.. Özkaynak Turizm, ulaşılabilirlik açısından merkezi noktada olup, siz değerli müşterilerini ofisine beklemektedir. Hem araçlarımızı görebilir, detaylı bilgiyi araç başında alabilir, hem de bir çay ya da kahve ikramımız ile muhabbetimize ortak olabilirsiniz.

Sarıyer

Sarıyer

Beşiktaş

Beşiktaş

Ataşehir

Ataşehir

Şişli

Şişli

LeventLevent

MaslakMaslak

EtilerEtiler

Araçlarımız

Özkaynak Turizm, sunmakta olduğu her hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetine azami önem göstermektedir. Bu sebeple kiralamakta olduğu araçların tüm bakımlarını tam zamanında yapmaktadır. Özkaynak Turizm, kiralama sürecince bu tip hususlardan doğabilecek problemlerin önüne geçmektedir. Tüm bütçe ve kategorilere uygun araçlar mevcuttur. Grup veya ailelere uygun Mercedes Vito araçlardan, sedan ve hatchback tarzı araçlara aynı zamanda yüksek tip araç sevenlere SUV stili araçlarda uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

İstanbul’da Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul’da dönemlere, araç kategorilerine göre ve kiralama sürelerine göre araç kiralama fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple fiyatlar hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değildir, Fakat Özkaynak Turizm, kiralama sürelerinize göre %30’a varan indirim yapmaktadır. Online destek hatlarımızdan ya da diğer irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak avantajlı fiyat teklifinizi öğrenebilirsiniz.

Özkaynak Turizm Kiralama Koşulları

Özkaynak Turizm’den araç kiralama işlemi yapabilmek için kiralayan kişi minimum 23 yaşında olmalıdır, fakat bazı araç kategorilerinde bu yaş minimum 25’e çıkmaktadır. Ancak en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmalıdır. Kiralama esnasında depozito ücreti alınmaktadır. Bu nedenle kiralayan kişi adına minimum 1 kredi kartı olmalıdır. Bununla beraber kiralayacağı aracın kategorisine göre ehliyet süresi geçerli olmalıdır. Bu tip kriterlere sahip olmayan kişiler firmamızdan herhangi bir kiralama işlemi yapamayacaktır.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Neler?

Araç kiralama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kişi sayısıdır. Gerek İstanbul içerisindeki trafik gerekse yorucu şehir dışı yolları araç tercihlerinde göz önünde bulundurulmalıdır. Uzun bir yola kalabalık bir grup ile gidilecekse, Mercedes Vito gibi araçlar en iyi tercih olabilir. Bu bağlamda kiralama tercihlerimizi bu yönde optimize edebiliriz. Bir diğer husus araç teslim esnasında bakılması gerekenler. Aracı alırken hem aracı teslim eden hem de aracı teslim alan aracı çok iyi bir şekilde kontrol etmelidir. Herhangi bir kozmetik sorunu var mı? Çalışmayan bir aksam var mı? Lastiklerin genel durumu nedir? Tüm aydınlatmalar çalışıyor mu? Buna benzer sorular öncesinde belirlenmeli ve araç başında kontrol edilmeli. Görülen her nokta kiralayana bildirilmeli. Aksi halde araç teslim edilirken bunlardan sorumlu olacağınızı unutmayınız. Bu sebeple iyi bir kontrol, hem kusursuz sürüş konforu sağlar. Hem de sonrasında başınızın ağrıyacağı bir durum ortaya çıkmaz.